Hom I De Lujo 2D2B 4Pax Cerca A Mall Altolascondes
| Wi-Fi | Gratis parkering | Simbassäng Säsongsöppen utomhuspool |
| Fitness/Gym Fitnesscenter | Luftkonditionering | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Lägenheten Hom I De Lujo 2D2B 4Pax Cerca A Mall Altolascondes Santiago de Chile ligger inom 10 minuters bilresa från Golf Club och 4 km från en familjeanpassad sevärdhet som Selva Viva. I lägenheten finns också höghastighetsinternet och en parkering.
Lägenheten ståtar med ett behändigt läge i distriktet Las Condes. Turisterna kan besöka Los Dominicos Park 2 km från boendet. Inom 15 minuters bilresa från den här 55 m² stora lägenheten hittar du Araucano Park.
Boendet har uteplats, samt bekvämligheter som luftkonditionering. Den här lägenheten erbjuder gästerna hårtorkar, badlakan och handdukar i badrummet.
Lägenheten Hom I De Lujo 2D2B 4Pax Cerca A Mall Altolascondes erbjuder te-/kaffebryggare, kylskåp och köksredskap för gästerna. Lägenheten Hom I De Lujo 2D2B 4Pax Cerca A Mall Altolascondes ligger i närheten av den närmaste busshållplatsen Homecenter Las Condes. Tillgången till ett fitnesscenter säkerställer gästernas fysiska välmående.
- Lokala sevärdheter
- Parque Arauco shoppingcenter4,7 km
- Barrio Las Condes2,5 km
- Flygplatser
- Arturo Merino Benitez32 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Gratis parkering
- Inga husdjur
- Hiss
- Brandsläckare
Mat och drycker
- Köksgeråd
Aktiviteter och avkoppling
- Säsongsöppen utomhuspool
- Fitnesscenter
Service
- Tvätt
På rummet
- Luftkonditionering
- Uppvärmning
- Uteplats
- Terrass
- Te- och kaffefaciliteter
- Gratis toalettartiklar
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Är Wi-Fi gratis i lägenheten Hom I De Lujo 2D2B 4Pax Cerca A Mall Altolascondes?
Höghastighetsinternet tillhandahålls gratis i allmänna utrymmen i lägenheten Hom I De Lujo 2D2B 4Pax Cerca A Mall Altolascondes. - ❓
Hur många gäster kan bo i lägenheten Hom I De Lujo 2D2B 4Pax Cerca A Mall Altolascondes?
Upp till 4 gäster kan bo i lägenheten Hom I De Lujo 2D2B 4Pax Cerca A Mall Altolascondes. - ❓
Har lägenheten Hom I De Lujo 2D2B 4Pax Cerca A Mall Altolascondes en pool på plats?
Lägenheten Hom I De Lujo 2D2B 4Pax Cerca A Mall Altolascondes har en pool.